Telefon +48 (32) 767-83-16
E-mail biuro@redeye.pl
Nasza folia

redukuje do 80%

ciepła słonecznego


O nas

Na rynku działamy od 2005 roku, należymy do grupy reklamowej REDEYE.PL
Dotychczas możemy pochwalić się realizacjami dla dużych i małych firm w kraju i za granicami.

Estetyka wykonania oraz doskonały zmysł plastyczny naszych profesjonalistów sprawiają, że jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.
Pomożemy Państwu w doborze odpowiedniej folii, która będzie idealnie spełniała Państwa oczekiwania oraz wykonamy jej aplikację nawet w ciężko dostępnych miejscach (świetliki dachowe, montaż na dużych wysokościach itd.).

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z takim samym zapałem, bez względu na jego rozmach. Kierujemy się sugestiami naszych klientów, ale także z przyjemnością przedstawimy naszą wizję doskonałej reklamy Państwa firmy.

Dla naszego zespołu nie ma rzeczy niemożliwych!

Staramy się wychodzić naprzeciw najtrudniejszym zadaniom, dlatego stale podnosimy jakość naszych usług o nowoczesne rozwiązania technologiczne, które pojawiają się na światowym rynku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z naszego doświadczenia


Nasza pozostała oferta


Przykładowe realizacje

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Grupa reklamowa REDEYE.PL
FHU REDEYE
ul. Szmaragdowa 2,
41-943 Piekary Śląskie
Skontaktuj się z nami:
tel.: +48 (32) 72-996-27
lub: +48 (32) 767-83-16
fax: +48 (32) 44-570-4
biuro@redeye.pl
Obsługiwane miasta
Obsługujemy klientów na terenie całej Polski oraz Klientów lokalnych ze Śląska, głównie z takich miast jak Katowice, Bytom, Gliwice, Chorzów, Ruda Ślaska, Zabrze, Mysłowice, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Częstochowa, Sosnowiec, Wrocław, Kraków, Warszawa, Poznań, Łódź, Kielce, Rzeszów oraz wiele innych...